Personel Geçiş Sistemleri

ABS, PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri) 2 başlık altında toplanmaktadır;

  1. Personel Geçiş Okuyucu
  2. Personel Devam Takip Yazılımı

Personel geçiş okuyucu sistemler biometrik ( Canlı Ölçüm ), parmak izi okuyucu sistemler ve kartlı okuyucu olmak üzere kendi iç yapısında da bölümlere ayrılabilmektedir. Parmak izi okuyucu sistemler güncel olarak kullanılmakta ve projenin türüne göre okuyucu  seçimi yapılmaktadır.  Parmak izi okuyucu sistemlerin her insanın kendine has DNA özelliğinden dolayı; doğruluk katsayısı maksimum düzeydedir. Aynı zamanda personel geçiş sisteminin   basit düzeye indirgenmesini sağlayan  yapısal çözümlere olanak sağlamaktadır. Ayrıca işe giriş çıkışlarda başkasının yerine kart basma riskini minimize etmektedir.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde mikro yapıdan makro sistemlere kadar parmak izli personel devam kontrol sistemi uygun maliyet ve kolay kurulumu ile başarı oranı yüksek çözümler arasında yerini almıştır. 

Personel Devam Takip yazılım sistemleri işletmenin personel sayısına ve talep edilen özel yapılanma doğrultusunda revize edilebilir esnek bir tabana dayanmaktadır. Firmanızın Database microsoft SQL yapısına entegre yapılabildiği gibi farklı databaselerle de ABS Güvenlik yazılım ekibi tarafından entegre edilebilmektedir.

Esnek yazılım hazırlanması ile minör ve majör talepler ABS Güvenlik tarafından karşılanabilmektedir.


444 2 719

" Daha Güvenli Bir Dünya İçin Çözümler " 

Referanslar