Alarm Sistemleri

İşyeri, Ofis ,Fabrika ,Ev ve Tesislere yönelik  alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye'nin önde gelen birçok kuruluşuna  hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı tesisler, plazalar ve zincir kurumsal çok uluslu firmalar da yerini almaktadır.

Tüm bireysel ve kurumsal alarm sistemleri çözümlerinde her bir talep proje mantığı ile bünyemize alınır ve hassasiyetle çözüm odaklı bir sistem entegrasyonu oluşturulur. Talebinize özel ilgili departmanlarımız tarafından yapılan çalışmalarla hizmet kalitemiz maksimum beklenti sağlayacak düzeyde tutulur. Teknik servis ağımızla alarm sistemlerinizde oluşabilecek bakım ve servis talepleri hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilir. Bununla birlikte alarm sistemlerindeki problem takibi online olarak izlenebilmektedir ve ilgili departmanımız tarafından destek ihtiyacı sahadaki teknik ekibe bildirilerek aksiyon planları oluşturulmaktadır.

7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan ABS Alarm Merkezimiz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile aktif iletişime geçer ve olay yerine acil müdahale yapılmasını sağlar. ABS Alarm Merkezimiz ana hizmeti ile birlikte,  alarm sistemleri hakkında ilgili desteği verebilen ve sorularınızı yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevini de gerçekleştirir.

Referanslar