Temizlik Hizmetleri


Her konuda olduğu gibi farklı organizasyonlarda, farklı çözümler istenildiğinde  de akla ilk olarak ABS gelir. Deneyimli ve uzman kadrosuyla sizlerin daima hizmetinde olan ABS, temizlik ve hijyen konusunda profesyonel kadrosu ile sizlere detaylı temizlik çözümlerini sunar.        

Dikkat ve özen gösterilmesi gereken üretim sahalarında, hijyenin birinci öncelik olduğu yemekhane, hastane ve benzeri ortamlarda uygun ekipman ve temizlik malzemelerini seçerek istenilen hizmeti sunuyoruz. Ofis ve bina temizliği, inşaat sonrası temizlik, endüstriyel sahaların temizliğinde gerekli devamlı ve geçici temizlik personeli ihtiyacınızda ABS sizin yanınızda. Gerek uygun temizlik malzemelerinin tedarikinde, gerekse temizlik araç ve ekipmanlarının kiralanması konusunda uzman kadromuz ile sizlere destek vermeye hazırız. 

Temizlik hizmetlerine beklentilerin üzerinde bir titizlikle yaklaşarak farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Hijyen standartlarını en üst düzeye çıkartarak sizlere sağlıklı bir yaşam ve çalışma ortamı sunuyoruz.  

Referanslar