Abs Guard Online Takip

Abs Güvenlik sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimini mühendislik departmanıyla birleştirerek gelişmiş bir el terminalini siz müşterilerine sunmaktan mutluluk duyar.

Abs Guard ile  sektörde ilkleri gerçekleştiren şirketimiz rakiplerine oranla birkaç  adım daha öne geçmiş bulunmaktadır.

Abs guard sistemi  ; el terminali , yazılımı ve  raporlanması algoritması Abs bünyesinde bulunan Türk mühendisler ve İtalyan mühendislerin uzun soluklu çalışma süreci sonunda daha etkin bir özel güvenlik hizmeti sunabilmek için yapılandırılmış çok yönlü bir cihazdır.

ABS GUARD Sistemi, personellere verilecek el terminalleri ile GPRS üzerinden ile 24 saat Genel Müdürlüğümüzde bulunan iç işleri bakanlığınca onaylı Alarm  Haber Alma merkezi tarafından izleme yapılacaktır.

Abs Guard taşınabilir el bilgisayarlarının en son evrimini temsil ediyor. Abs Guard tamamen yapılandırılabilir, bir tur kontrol sisteminin yanısıra güvenlik ihtiyaçlarını cevaplamak için tasarlanmış çok amaçlı bir el terminalidir. Bu tür güvenlik ve emniyet gibi birçok faaliyet alanlarının genel sorunu olan zaman ve bilgi hızlılığı problemlerinde direk çözümdür. Abs Guard, en iyi ve en gerekli uygulama eşleştirme yapılandırmalarını elde etmek için kombine edilebilir. Birçok bağımsız donanım modülleri ile birlikte gelir.

     Abs Guard modüllerinin kapsadığı alanlar şunlardır: veri toplama, iletişim (ses ve veri), coğrafi izleme, güvenlik merkezi ve alandaki operatörler arasındaki etkileşim.

 Abs Guard uygulamalarından bazı örnekler:


Çok amaçlı bir cihaz olan Abs Guard’ın GPS izleme ve Operatör güvenliği ile akıllı veri günlüğünün bir arada takibi ve gerçek zamanlı izleme gerektiğinde birçok uygulama için ihtiyaç olduğu ortaya çıkıyor.
Bazı uygulama ile ;

- Bekçi Tur Sistemi (gerçek zamanlı ve/veya off-line veri izleme)
   - Zaman ve bilgi hızı:

hareketli Operatörler için (temizlik şirketleri, evde bakım, uzaktan yönetim, ...) için
   - Bakım Hizmetleri Denetim
(asansörler, yangın söndürücüler, kazanlar, ...)
   - GPS izleme
   - personel tehlike alarmı (personelin yere düşmesi gibi man in down ,  güvenlik acil durumda karşı karşıya kaldığında destek alabilmek için panic butonu ….)

GPRS üzerinden Data aktarımı

20 yılı aşkın bir süredir GPRS üzerinden veri iletişimi sağlayan hemen hemen tüm el terminalleri verileri indirmek için ana ofise geri gönderilmek zorunda kaldı. Bu şirket ve müşteriler için bir sorun oluşturmakta idi.

Günümüzde, birçok müşteri yüksek bir dikkatle transfer edilen verileri masasından oturarak gerçek zamanlı takip ediyor.

Ayrıca bir GPRS hizmet şebekesi aracılığı bulunduğunuz odadan bir şehir veya sanayi, sivil sistemler gibi geniş yapıya sahip birimlerin yönetimi ve denetlemesini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, GPRS şebekesi basitlik ve verimliliği sayesinde, Hizmet Şirketleri, gözetimli denetim ve toplanan verilerin konsantrasyonunu gerçekleştirebilir.

Gerçek zamanlı GPRS’in başlıca avantajları –

GPRS ile Veri iletirken, online sistemde herhangi bir gecikme oluşmaz. Dahası, GPRS uyumlu kontrol olmadan tüm okuyucuların hepsinden aynı anda verileri alıp işleyebilir. Bütün bu özellikler, örnekleme ve veri aktarımının gerçek zamanlı gereksinimi karşılamaktadır.

Bu yapıyla ;

-   Gerçek zamanlı online personel takibi raporların online olarka tutulması

-   Acil durum ihtiyaçlarına ivedilikle ve profesyonel destek polis jandarma ve benzeri yönlendirme

-   6331 sayılı iş kanununa istinaden personelin sağlık problemlerine acil ambulans yönlendirme

-   www.abs-guard.com online iletişim sayfamızdan detaylı tüm raporları alabilme ve online eşzamanlı personel takibi gibi etkin bileşkesel işlemleri multitasking mantığı ile yapmakta ve bu hizmet abs grup tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Referanslar