Hakkımızda

ABS, yerli sermaye ile kurulmuş, bünyesinde barındırdığı üç farklı şirketi, 1300 den fazla çalışanı, dört bölge müdürlüğü, 11 ile yayılmış hizmet ağı ile Türkiye’nin önde gelen güvenlik şirketlerinden biridir. 2000 yılından beri Elektronik güvenlik sistemleri, 2002 yılından itibaren de Özel güvenlik alanında hizmetlerini sürdürmektedir. ABS bugün Türkiye’nin önde gelen firmalarının ve kuruluşlarının hem elektronik hem de 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde özel güvenlik hizmetini yerine getirmektedir. İzmir'in ikinci büyük organizasyonu olan Universiade 2005 olimpiyatlarının 703 kişi ile güvenliğini başarı ile sağlayarak haklı bir gurur elde etmiştir. Güvenlik danışmanlığının yanı sıra, fabrika ve işyerleri için proje bazlı personel destek hizmeti sunmaktadır. ABS, TSE ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi yanı sıra Hizmet Yeri Yeterlilik belgesi ile hizmet kalitesini ispatlamıştır.

TARİHÇE

ABS Risk Özel Güvenlik Sis. ve Eğt. Hiz. San. Tic. A.Ş. 2002 yılında ülkemiz güvenlik sektöründeki eğitim açığını göz önüne alarak, Müşteri memnuniyetine dayalı, kaliteli ve doğru hizmetin verilebilmesi için; yetenekli, genç bir kadronun, deneyimli, kendisini sektörde kanıtlamış profesyonellerle birleştirilmesi sonucunda sadece Güvenlik Hizmeti vermek üzere hizmete başlamıştır. İç İşleri Bakanlığı Özel Güvenlik Faaliyet Belgesine sahip Şirketimiz Kalite Politikası kabul kriterlerini eğitim ve denetleme oluşturmaktadır.

Buna dayalı olarak TS-EN-ISO 9001:2000 ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgelerine sahip kuruluşumuz Kocaeli Üniversitesi ile imzalamış olduğu Protokol doğrultusunda üniversite eğitimiyle paralel bir Eğitim Sistemi oluşturmuştur. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında, Güvenlik Sektöründe hizmet veren ABS RİSK ÖZEL GÜVENLİK Türkiye genelinde Bölge Müdürlükleri ile yaygınlaşmayı hedeflemiştir. Bu amaca yönelik İstanbul, İzmir, Bursa, Elazığ, Denizli Bölge Müdürlükleri ile Kırklareli'den Amasya’ya kadar faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz bu sektörde çizmiş olduğu yoldan sapmadan, Güvenilir ve Dinamik Personel yapısı ile kısa geçmişine rağmen bini aşkın güvenlik personeli istihdam ederek bu güne ulaşmıştır ve istikrarlı büyümesine devam etmektedir. Güvenliğin ayrılmaz bir parçası olan elektronik güvenlik alanında da firmamız eğitimli teknik kadrosu ve kullandığı seçkin marka cihazları ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eğitimli ve profesyonel kadromuz tesisinize uygun projelendirmeyi yaptıktan sonra ihtiyacınıza cevap verecek güvenlik sistemlerini garantili olarak kurmakta, kullanım dışı kalmış sistemleri revize etmekte ve modernleştirmekte, mevcut olan cihazlarınızın bakımlarını periyodik olarak yapmaktadır. Sektöründe lider elektronik güvenlik cihazları markaların ana bayiliğine sahip olan firmamız üretimin yanı sıra yapmakta olduğu ithalatlarla da bayilerine ve son tüketiciye hizmet vermektedir

Referanslar